Yu-Gi-Oh! TCG Polska

Serce Kart => Yu-Gi-Oh! Teoria => Deck Strategy => Wątek zaczęty przez: Razmus w 06 Maj, 2018, 14:31:37

Tytuł: Nationals 2018
Wiadomość wysłana przez: Razmus w 06 Maj, 2018, 14:31:37
Jako iż ten weekend rozpoczął tzw. "Sezon Natsów" to postanowiłem założyć temat, który skompiluje zwycięzców z każdego kraju jak i w miarę możliwości wszystkie talie, który były w topach jak i ich decklisty.

Poniżej podane są krajowe mistrzostwa na nowej banliście, a te na poprzedniej, z powodu rozmiarów, będą w poście poniżej.


26-27 Maja: Austria, Holandia, Szwajcaria, Szwecja
Austria
Wygrał Eugen Heidt(Niemiec), Sky Striker Trickstar, decklista: One (https://i.imgur.com/tWmGyHN.jpg)

Top 8
3 Sky Striker
2 Gouki: One (https://i.imgur.com/36Qv4wV.jpg)
1 Sky Striker Trickstar
1 True Draco
Holandia
Wygrał Niemiec, Trickstar

Top 4 Dino Paleozoic, decklista: One (https://i.imgur.com/NFHyGZO.jpg)
Top 16 Gouki, decklista: One (https://i.imgur.com/2imCOaF.jpg)

Top 16:
(https://i.imgur.com/vv8vCCl.jpg)

Wszystkie talie obecne na turnieju:
(https://i.imgur.com/CVO9DFS.jpg)
Szwajcaria
Jeszcze nie ma informacji o zwycięzcy
Szwecja

1 Miejsce: Gouki (https://i.imgur.com/oFsFfhK.jpg)
2 Miejsce: Altergeist (https://i.imgur.com/NTYNQec.jpg)
3 Miejsce: Gouki (https://i.imgur.com/tSx42nM.jpg)
4 Miejsce: Trickstar (https://i.imgur.com/qRaD2Mp.jpg)
5 Miejsce: Altergeist (https://i.imgur.com/diOwhen.jpg)
6 Miejsce: True Draco (https://i.imgur.com/o4jW7zQ.jpg)
7 Miejsce: Trickstar (https://i.imgur.com/qct5wTp.jpg)
8 Miejsce: SPYRAL (https://i.imgur.com/mP4g8pp.jpg)



Lista będzie aktualizowana na bieżąco ;).
Tytuł: Odp: Nationals 2018
Wiadomość wysłana przez: Razmus w 27 Maj, 2018, 10:26:29
Krajowe mistrzostwa na poprzedniej banliście cz.1
No to bez zbędnych ceregieli zaczniemy od pierwszego weekendu sezonu:
5-6 Maja: Hiszpania, Francja, Peru, Salwador, Panama, Dominikana, Gwatemala, Nikaragua i Wenezuela
Hiszpania
Wygrało True Draco (pilotowane przez Niemca, Adrian Dursun), Decklista: One (https://i.imgur.com/ijlURWv.jpg)

Top 16
4 Pendulum Magician (w tym 2 FTK) - Ekwadorczyk z Top 8, Galo Orbea: Decklista (https://i.imgur.com/MpRV04K.jpg)
4 True Draco
2 SPYRAL - Decklista 1,  (https://i.imgur.com/pHudQLL.jpg) Decklista 2 (https://www.youtube.com/watch?v=eWvCb-CIv4A)
1 Altergeist - Decklista (https://i.imgur.com/adiwNcX.jpg)
1 Burning Abyss
1 Dino Zombie
1 Mekk-Knight Invoked
1 Trickstar
1 Zombie Lightsworn
Francja
Wygrał Pendulum Magician (pilotowany przez Francuza, Maron Guillaume)
https://www.youtube.com/watch?v=fm4A9QtZmOE&t
[/size][/b]
Peru
Wygrało ABC (pilotowane przez Peruwiańczyka, Jhonatan Alejos) -  Decklista  (https://www.youtube.com/watch?v=yEvHaEo-Ec0)
Salwador
Wygrał Trickstar (pilotowany przez Salwadorczyka, Mario Gerardo García) Decklista: One,  (https://i.imgur.com/GWsjp2Y.jpg)Two (https://i.imgur.com/24WnBmF.jpg)
Top 8 Trickstar - Edwin Ponce, decklista: One (https://i.imgur.com/EkQIiSX.jpg)
Top 16 60card.deck - Victor Ramirez, decklista: One,  (https://i.imgur.com/RDM69o8.jpg)Two,  (https://i.imgur.com/55KZinx.jpg)Three (https://i.imgur.com/CMwMSPU.jpg)
Top 16 World Chalice Knightmare - Samuel Ech, decklista: One,  (https://i.imgur.com/p3TAHiQ.png)Two,  (https://i.imgur.com/EqocBg2.png)Three (https://i.imgur.com/dTEwy9q.png)
Panama
Jeszcze nie ma informacji co do zwycięzcy
3 Miejsce SPYRAL - Angel Ovalle, decklista: One (https://i.imgur.com/ajUDefq.jpg)
Top 8 ABC - decklista: One (https://www.youtube.com/watch?v=5gPtZFicy1I)
Dominikana
Jeszcze nie ma informacji co do zwycięzcy
Gwatemala
Wygrało Pendulum Magician FTK Alberto Campaigniac, decklista: One (https://i.imgur.com/d5BLp9V.jpg)

2. Pendulum Magician Julio Arauz, decklista: One (https://i.imgur.com/Pslu12u.jpg)
3. True Draco Cottón Joaquin, decklista: One (https://i.imgur.com/hUfcHRJ.jpg)
4. Altergeist Marco Zurc, decklista: One (https://i.imgur.com/NGjPEbY.jpg)
5. Pendulum Magician Oscar López, decklista: One (https://i.imgur.com/ZDQzGFP.jpg)
6. ABC Andres Gonzalez, decklista: One (https://i.imgur.com/TEedwm7.jpg)
7. Infernoid Invoked Cristian Tol, decklista: One (https://i.imgur.com/xwFvPbc.jpg)
8. Trickstar Kevin Agustín, decklista: One (https://i.imgur.com/qQUMbnv.jpg)
Nikaragua
Wygrało True Draco - Paulo Espinales, decklista: One (https://i.imgur.com/2wkQAKD.jpg)

2 Miejsce True Draco - Roberto Pastora, decklista: One (https://i.imgur.com/hmHNszC.jpg)
Top 4 Monarch - Milan Taipe, decklista: One (https://i.imgur.com/aZmGBUj.jpg)
Top 4 World Chalice - Jefferson Garcia, decklista: One (https://i.imgur.com/e5AU3mO.jpg)
Top 8 True Draco - Polidecto Correa, decklista: One (https://i.imgur.com/yxjtbuu.jpg)
Top 8 Altergeist - Jose Nurinda, decklista: One (https://i.imgur.com/mBQHdj2.jpg)
Top 8 Paleozoic Frogs - Gabriel Sandino, decklista: One (https://i.imgur.com/Ishs29Y.jpg)
Top 8 60card.deck - Ulises Munguia, decklista: One (https://i.imgur.com/bSul804.jpg)
Wenezuela
Jeszcze nie ma informacji co do zwycięzcy

Top 16 Trickstar - Jean M Crespo, decklista: One,  (https://i.imgur.com/uOUOOEs.jpg)Two (https://i.imgur.com/XCn6d1M.jpg)

12-13 Maja: Belgia, Boliwia, Czechy, Węgry
Belgia
Wygrał Mekk-Knight Invoked
https://www.youtube.com/watch?v=oBp8mtVBNYg

Top 8 Mekk-Knight Invoked
https://www.youtube.com/watch?v=vI-GpFz5RUU

Top 16 Pendulum FTK
https://www.youtube.com/watch?v=Dy_6z4N_Dx4

Top 16 SPYRAL
https://www.youtube.com/watch?v=MSIx9aowwI4

Top 16 Sekka Mermails
https://www.youtube.com/watch?v=elOz0tKWUkI
[/size]
Boliwia
Wygrał Osmar Fernandez, Pendulum Magician, decklista: One (https://i.imgur.com/E3cRn3b.jpg)

2 miejsce Diego Orellana, Dino, decklista: One,  (https://i.imgur.com/aTzjZcr.jpg)Two,  (https://i.imgur.com/qm6aZYy.jpg)Three,  (https://i.imgur.com/RJtO9er.jpg)Four (https://i.imgur.com/zF7crZQ.jpg)
Top 4 Sergio Guitierres Mekk-knight Invoked, decklista: One (https://i.imgur.com/gqdnUiv.jpg)
Top 4 Fernando Morales, Infernoid BA, decklista: One (https://i.imgur.com/e4V04sl.jpg)
Top 8 Erik Cascante, 60 card.deck, decklista: One (https://i.imgur.com/KJnaTe6.jpg)
Top 16 Edgard Saenz, Gouki, decklista: One,  (https://i.imgur.com/6G57HG8.jpg)Two (https://i.imgur.com/8YWPFi4.jpg)
Czechy
Wygrał Paleozoic Frog, decklista: One (https://www.youtube.com/watch?v=id_YIuZg2GI)
Kostaryka
Wygrał Jose Guevara, Spyral, decklista: One,  (https://i.imgur.com/zHQtZY4.jpg)Two,  (https://i.imgur.com/jsL97Ji.jpg)Three (https://i.imgur.com/g103BPe.jpg)

Top 4 Erik Cascante, 60card.deck, decklista: One (https://i.imgur.com/KJnaTe6.jpg)
Węgry
Jeszcze nie ma informacji o zwycięzcy.
Tytuł: Odp: Nationals 2018
Wiadomość wysłana przez: Razmus w 27 Maj, 2018, 10:40:32
Krajowe mistrzostwa na poprzedniej banliście cz.2
19-20 Maja: Argentyna, Chile, Ekwador, Kolumbia, Meksyk, Nowa Zelandia, Trynidad i Tobago
Argentyna
Wygrał Matias Lopez Rafaelle, SPYRAL, decklista: One (https://i.imgur.com/oKg4noL.jpg)

2 miejsce Matias Lopez Acevedo, Pendulum FTK, decklista: One (https://i.imgur.com/1iFpST5.jpg)
3 miejsce Martin Mamut, True Draco, decklsita: One (https://i.imgur.com/QYyxW7o.jpg)
4 miejsce Tomas Dughera, True Draco, decklsita: One (https://i.imgur.com/dL6YwtU.jpg)
5 miejsce Leonardo Leone, Mekk-Knight Invoked, decklsita: One (https://i.imgur.com/5qeYPo5.jpg)
6 miejsce Nicolaz Alavarez, Gem-Knight, decklista: One (https://i.imgur.com/QXJsHZv.jpg)
7 miejsce Pablo Goldman, Altergeist, decklista: One (https://i.imgur.com/lnKVC1U.jpg)
8 miejsce Gabriel Slonecki, True Draco, decklista: One (https://i.imgur.com/HtQLsBH.jpg)
Chile
Wygrał Fabian Perez, True Draco, decklista: One (https://www.youtube.com/watch?v=38L9UqNcPuE)
Ekwador
Wygrał Juan S. Andrade, True Draco, decklista: One (https://i.imgur.com/q87Dp6d.jpg)

Top 16 Gabriel Vargas, 60card.deck, decklista: One (https://i.imgur.com/TNgrBMv.png)
Kolumbia
Wygrał SPYRAL
Meksyk
Wygrał Pendulum Magician, decklista: One (https://www.youtube.com/watch?v=mj9QINS41go)

Top 4 Misael Garcia, Gouki, decklista: One (https://www.youtube.com/watch?v=2BhP_5B6i-w)
Nowa Zelandia
Wygrał Aaron Xu, SPYRAL, decklista: One,  (https://i.imgur.com/RQe4Vpg.jpg) Two,  (https://i.imgur.com/qcFy8iE.jpg) Three (https://i.imgur.com/mv4xe2D.jpg)
Trynidad i Tobago
Wygrał Trickstar, decklista: One (https://i.imgur.com/LokJwF1.jpg)

Top 4 Rishi Triphati, Spyral, decklista: One (https://i.imgur.com/CzM2YLu.png)
Top 8 Jacob Jules, Trickstar, decklista: One (https://i.imgur.com/anv9sld.png)
Top 16 Michael Robert Sookhai, decklista: One (https://i.imgur.com/eLhLiKg.png)