Wątek: Nationals 2018  (Przeczytany 1032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Razmus

Nationals 2018
« 06 Maj, 2018, 14:31:37 »
+5
Jako iż ten weekend rozpoczął tzw. "Sezon Natsów" to postanowiłem założyć temat, który skompiluje zwycięzców z każdego kraju jak i w miarę możliwości wszystkie talie, który były w topach jak i ich decklisty.

Poniżej podane są krajowe mistrzostwa na nowej banliście, a te na poprzedniej, z powodu rozmiarów, będą w poście poniżej.


26-27 Maja: Austria, Holandia, Szwajcaria, Szwecja
Austria
Wygrał Eugen Heidt(Niemiec), Sky Striker Trickstar, decklista: One

Top 8
3 Sky Striker
2 Gouki: One
1 Sky Striker Trickstar
1 True Draco
Holandia
Wygrał Niemiec, Trickstar

Top 4 Dino Paleozoic, decklista: One
Top 16 Gouki, decklista: One

Top 16:

Wszystkie talie obecne na turnieju:

Szwajcaria
Jeszcze nie ma informacji o zwycięzcy
Szwecja

1 Miejsce: Gouki
2 Miejsce: Altergeist
3 Miejsce: Gouki
4 Miejsce: Trickstar
5 Miejsce: Altergeist
6 Miejsce: True Draco
7 Miejsce: Trickstar
8 Miejsce: SPYRAL



Lista będzie aktualizowana na bieżąco ;).
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec, 2018, 19:08:20 Razmus »

Razmus

Odp: Nationals 2018
« #1 27 Maj, 2018, 10:26:29 »
0
Krajowe mistrzostwa na poprzedniej banliście cz.1
No to bez zbędnych ceregieli zaczniemy od pierwszego weekendu sezonu:
5-6 Maja: Hiszpania, Francja, Peru, Salwador, Panama, Dominikana, Gwatemala, Nikaragua i Wenezuela
Hiszpania
Wygrało True Draco (pilotowane przez Niemca, Adrian Dursun), Decklista: One

Top 16
4 Pendulum Magician (w tym 2 FTK) - Ekwadorczyk z Top 8, Galo Orbea: Decklista
4 True Draco
2 SPYRAL - Decklista 1,
1 Altergeist - Decklista
1 Burning Abyss
1 Dino Zombie
1 Mekk-Knight Invoked
1 Trickstar
1 Zombie Lightsworn
Francja
Wygrał Pendulum Magician (pilotowany przez Francuza, Maron Guillaume)
[/size][/b]
Peru
Wygrało ABC (pilotowane przez Peruwiańczyka, Jhonatan Alejos) -
Salwador
Wygrał Trickstar (pilotowany przez Salwadorczyka, Mario Gerardo García) Decklista: One, Two
Top 8 Trickstar - Edwin Ponce, decklista: One
Top 16 60card.deck - Victor Ramirez, decklista: One, Two, Three
Top 16 World Chalice Knightmare - Samuel Ech, decklista: One, Two, Three
Panama
Jeszcze nie ma informacji co do zwycięzcy
3 Miejsce SPYRAL - Angel Ovalle, decklista: One
Top 8 ABC - decklista:
Dominikana
Jeszcze nie ma informacji co do zwycięzcy
Gwatemala
Wygrało Pendulum Magician FTK Alberto Campaigniac, decklista: One

2. Pendulum Magician Julio Arauz, decklista: One
3. True Draco Cottón Joaquin, decklista: One
4. Altergeist Marco Zurc, decklista: One
5. Pendulum Magician Oscar López, decklista: One
6. ABC Andres Gonzalez, decklista: One
7. Infernoid Invoked Cristian Tol, decklista: One
8. Trickstar Kevin Agustín, decklista: One
Nikaragua
Wygrało True Draco - Paulo Espinales, decklista: One

2 Miejsce True Draco - Roberto Pastora, decklista: One
Top 4 Monarch - Milan Taipe, decklista: One
Top 4 World Chalice - Jefferson Garcia, decklista: One
Top 8 True Draco - Polidecto Correa, decklista: One
Top 8 Altergeist - Jose Nurinda, decklista: One
Top 8 Paleozoic Frogs - Gabriel Sandino, decklista: One
Top 8 60card.deck - Ulises Munguia, decklista: One
Wenezuela
Jeszcze nie ma informacji co do zwycięzcy

Top 16 Trickstar - Jean M Crespo, decklista: One, Two

12-13 Maja: Belgia, Boliwia, Czechy, Węgry
Belgia
Wygrał Mekk-Knight Invoked


Top 8 Mekk-Knight Invoked


Top 16 Pendulum FTK


Top 16 SPYRAL


Top 16 Sekka Mermails

[/size]
Boliwia
Wygrał Osmar Fernandez, Pendulum Magician, decklista: One

2 miejsce Diego Orellana, Dino, decklista: One, Two, Three, Four
Top 4 Sergio Guitierres Mekk-knight Invoked, decklista: One
Top 4 Fernando Morales, Infernoid BA, decklista: One
Top 8 Erik Cascante, 60 card.deck, decklista: One
Top 16 Edgard Saenz, Gouki, decklista: One, Two
Czechy
Wygrał Paleozoic Frog, decklista:
Kostaryka
Wygrał Jose Guevara, Spyral, decklista: One, Two, Three

Top 4 Erik Cascante, 60card.deck, decklista: One
Węgry
Jeszcze nie ma informacji o zwycięzcy.

Razmus

Odp: Nationals 2018
« #2 27 Maj, 2018, 10:40:32 »
0
Krajowe mistrzostwa na poprzedniej banliście cz.2
19-20 Maja: Argentyna, Chile, Ekwador, Kolumbia, Meksyk, Nowa Zelandia, Trynidad i Tobago
Argentyna
Wygrał Matias Lopez Rafaelle, SPYRAL, decklista: One

2 miejsce Matias Lopez Acevedo, Pendulum FTK, decklista: One
3 miejsce Martin Mamut, True Draco, decklsita: One
4 miejsce Tomas Dughera, True Draco, decklsita: One
5 miejsce Leonardo Leone, Mekk-Knight Invoked, decklsita: One
6 miejsce Nicolaz Alavarez, Gem-Knight, decklista: One
7 miejsce Pablo Goldman, Altergeist, decklista: One
8 miejsce Gabriel Slonecki, True Draco, decklista: One
Chile
Wygrał Fabian Perez, True Draco, decklista:
Ekwador
Wygrał Juan S. Andrade, True Draco, decklista: One

Top 16 Gabriel Vargas, 60card.deck, decklista: One
Kolumbia
Wygrał SPYRAL
Meksyk
Wygrał Pendulum Magician, decklista:

Top 4 Misael Garcia, Gouki, decklista:
Nowa Zelandia
Wygrał Aaron Xu, SPYRAL, decklista: One, Two, Three
Trynidad i Tobago
Wygrał Trickstar, decklista: One

Top 4 Rishi Triphati, Spyral, decklista: One
Top 8 Jacob Jules, Trickstar, decklista: One
Top 16 Michael Robert Sookhai, decklista: One
« Ostatnia zmiana: 27 Maj, 2018, 10:42:09 Razmus »

 

Podobne tematy Yu-Gi-Oh!

  Temat / Zaczęty przez Ostatnio
Ostatnio 12 Czerwiec, 2015, 19:11:32
olek_mi
Ostatnio 07 Kwiecień, 2018, 23:54:51
hidan
Ostatnio 26 Maj, 2018, 22:41:36
Sachi
Ostatnio 29 Maj, 2018, 10:00:13
OkazakiQq
Ostatnio 06 Czerwiec, 2018, 21:59:55
Arashel