Wątek: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)  (Przeczytany 2517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Wrzesień, 2017, 22:55:04 »
0
Wszystko wskazywało na to że w Scale 26 noszącym tytuł "Transcendent Duel!" będziemy świadkami szybkiego triumfu Reijiego, ale jak się okazuje twórcy mangi po raz kolejny postanowili nas zaskoczyć :P! Gdy już wydawało się że przywołany przez młodego Akabe D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradox zdoła ostatecznie przełamać niezwykle skuteczną linię obrony Isaaca, doszło do zadziwiającego zwrotu akcji, który ma szansę przechylić szalę zwycięstwa na korzyść imiennika Newtona :D. Teraz pytanie czy jest to tylko i wyłącznie kolejny zabieg mający na celu urozmaicenie owego pojedynku, czy jednak może to nam sugerować że wygranym tego swoistego starcia pomiędzy dwoma naukowcami zostanie ktoś zupełnie inny aniżeli większość z nas obstawiała xD? Na tą chwilę trudno to stwierdzić, więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na odpowiedź, którą mam nadzieje otrzymamy już w następnym rozdziale :).

« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń, 2018, 20:45:04 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Październik, 2017, 23:00:49 »
0
Dość nietypowo, bo już na początku bieżącego miesiąca otrzymaliśmy pierwszą dawkę informacji związanych z mangą Arc-V, ale w tym przypadku raczej one nie dotyczą Scale 27, lecz kolejnych rozdziałów w których, jak się okazuje będziemy świadkami rewanżowego pojedynku pomiędzy Yuyą (i pewnie Yurim) a Sorą, co oznacza że fani cyrkowych stworków, demonicznych pluszaków i zapewne także drapieżnych roślinek mogą zacząć świętować :D! Szkoda tylko że przy okazji nie zostały ujawnione żadne szczegóły dotyczące starcia Reijim z Isaaciem, no ale co odwlecze to nie uciecze i za około 2 tygodnie dowiemy się czegoś nowego również w tej kwestii :).

Sora kontra Yuya

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2017, 19:40:13 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Październik, 2017, 22:55:14 »
0
Po troszkę dłuższym niż zazwyczaj okresie oczekiwania wreszcie otrzymaliśmy pierwszą wzmiankę o Scale 27 :D. Niestety nie jest ona zbytnio obfita w informacje, bo tak na dobrą sprawę dotyczy tylko i wyłącznie dwóch nowych monster efektów należących do D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradoxa, których treść z kolei wydaje się na tyle ciekawa że może zasugerować nam w jaki sposób Reiji zdoła przeciwstawić się bardzo skutecznej (jak do tej pory) strategii obronnej Isaaca xD. Szczerze mówiąc to pewnie nie tylko ja liczyłem na coś więcej, ale z drugiej strony to już ostatni rozdział przedstawiający owy pojedynek, więc raczej trzeba spodziewać się domykania wątków i finalizowania akcji, a nie dalszego ich rozwijania i rozkręcania :). Na to z pewnością przyjdzie pora przy okazji starcia Yuyi z Sorą, którego początku będziemy światkami prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu :P.

D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradox z nowymi efektami

Źródło: YGO Organization

PS
Tak się składa że był to mój post numer 100 w tym dziale xD! Jak ten czas zleciał, obym teraz nie wymiękł i dobił tutaj do drugiej, a może nawet i do trzeciej setki :P.
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2017, 22:00:16 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Październik, 2017, 23:45:24 »
+1
No i stało się, Scale 27 zatytułowany "Reiji’s Goal!" przyniósł nam zakończenie starcia pomiędzy Reijim a Isaaciem :)! Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, pojedynek na stacji to jedno, ale starcie w przestrzeni kosmicznej to już coś dosłownie nie z tej ziemi :D. Tak, wiem że to była wirtualna rzeczywistość, ale mimo to trzeba pogratulować autorom bogatej wyobraźni lub jak kto woli dobrego dostawcy "towaru" xD. Podsumowując to mimo tych wszystkich stosunkowo dziwnych zabiegów sam pojedynek jednak przypadł mi do gustu, mangowy Reiji udowodnił że nie ustępuje na krok swojemu odpowiednikowi z anime, a Isaac jako chyba jedyna postać w YGO (?) użyła podczas jednego duelu prawie 30 kart z własnego decku, gdy dla porównania młody Akaba wykorzysta w tym czasie zaledwie 1/4 talii :P.

« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń, 2018, 20:45:10 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Listopad, 2017, 23:05:01 »
0
Tym razem nietypowo bo bez jakichkolwiek wcześniejszych przecieków otrzymujemy kolejny, już 28 chapter mangi Arc-V, noszący tytuł "The Enemy’s Hideout!" :D! Jak można było się spodziewać cały Scale został poświęcony na rozwinięcie fabuły i przygotowanie gruntu pod zapowiedziany już ponad miesiąc temu pojedynek pomiędzy Yuyą a Sorą :). Lecz mimo tego dość fillerowego wydźwięku całego rozdziału było w nim kilka cieszących oczy momentów, jak chociażby powrót pozostałych Yu counterpartów, czy też "epicka" scena z jego początku ze Scarf-kunem w roli głównej (przedmiot legenda) xD.

Karty, które pojawiły się w tym chapterze:
« Ostatnia zmiana: 20 Luty, 2018, 23:05:08 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Grudzień, 2017, 17:15:11 »
0
Po jednomiesięcznej przerwie wracają do nas zapowiedzi najnowszego Scale mangi, które tym razem już na 100% potwierdzają nam początek starcia pomiędzy Yuyą a Sorą :D! Opierając się o wizerunki dwóch ujawnionych kart (po jednej dla każdej ze stron) możemy obstawiać że będziemy świadkami duelu na wodzie lub co ciekawsze, pod wodą, ale nawet i to w perspektywie niedawno ukończonego pojedynku w wirtualnej przestrzeni kosmicznej chyba już nikogo nie zszokuje xD.

Frightfur Sadmarine i Enter-Mate Mer☆Maid

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 20 Luty, 2018, 23:10:35 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Styczeń, 2018, 21:45:42 »
0
Po zdecydowanie za długiej przerwie spowodowanej najpierw świąteczno-noworoczną zawieruchą, a później małymi problemami technicznymi na forum (wielkie podziękowania dla Flashera za szybką reakcje i naprawę owych usterek), wreszcie mam przyjemność zaprezentować w tym miejscu kolejny, już 29 chapter mangi Arc-V zatytułowany "Memory Duel!" :D. Jak można było wywnioskować z treści mojej poprzedniej wiadomości będziemy tutaj świadkami początku podwodnego pojedynku Yuyi z Sorą, rozgrywanego w dość interesującym otoczeniu baniek zawierających w sobie skrawki wspomnień między innymi naszego miłośnika do niedawna pluszaków, a teraz już (wybuchowego) plastiku xD!

Karty, które pojawiły się w tym chapterze:
« Ostatnia zmiana: 20 Luty, 2018, 23:15:21 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Styczeń, 2018, 19:55:43 »
+1
Tym razem bez jakichkolwiek opóźnień i związanych z nimi wymówek mam przyjemność zaprezentować kolejną dawkę kart z najnowszego, już 30 rozdziału mangi Arc-V :D! I tak ten miesiąc ma nam do zaoferowania aż cztery nowe potwory Sory, które swoją aparycją tylko potwierdzają że Frightfur Sadmarine nie był jednorazowym odskokiem od słodkich pluszaków, ale zapowiedzią całkowitej zmiany designu decku naszego miłośnika lizaków na bardziej groteskową i upiorną, co mi osobiście bardzo przypadło do gustu xD. Szkoda tylko że cenzura w TCG kompletnie zrujnuje nazewnictwo tych trupich zabawek piratów :/.

Frightfur Bone Diver i Frightfur Claw Pirate
Frightfur Meister i Dangerous Frightfur Nightmary

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 20 Luty, 2018, 23:20:11 wysłana przez Kamiru »

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Styczeń, 2018, 20:41:08 »
0
Nie mogę się doczekać tego chaptera xd
Tylko J-Rock i Metal reszty nie słucham ^^ Chętny na pojedynek ? Np xD https://www.facebook.com/SandroYGO/

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Styczeń, 2018, 23:00:07 »
+1
Wczoraj forum postanowiło sobie troszkę "odpocząć", więc publikacja najnowszego rozdziału mangi Arc-V, noszącego tytuł "The World Sora Wants!" musiała zostać na chwilkę odroczona, ale jestem przekonany że po jego lekturze, podobnie jak ja stwierdzicie iż warto było dłużej na niego poczekać :D. W sumie po przeczytaniu tego chaptera to szkoda mi tylko braku w nim nowych Performapali i Predaplantów, miejmy nadzieje że w przyszłym miesiącu oba te archetypy (a w szczególności ten drugi) dostaną podobną ilość supportu od autorów co pirackie pluszaki Sory w Scale 29 i 30 xD.

« Ostatnia zmiana: 20 Luty, 2018, 23:25:22 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #35 dnia: 18 Luty, 2018, 18:15:38 »
0
Tradycyjnie jak co miesiąc o tej porze pojawiły się nowe przecieki dotyczące kolejnej, tym razem już 31 odsłony mangi Arc-V :). I jak po nich widać moja prośba z powyższej wiadomości została przez autorów wysłuchana i w ten oto sposób Predaplanty oficjalnie dołączają do grona Yu archetypów posiadających pendulumy (jeszcze tylko PK brakuje) xD! Lecz to nie wszystko, gdyż poza Predaplant Spider Orchid Yuri zaprezentuje nam również ulepszoną wersję Starving Venemy Dragona, która według najnowszych informacji ma powstać z połączenia trzech Odd-Eyes (bądź DARK) monsterów :D.

Predaplant Spider Orchid i Starving Venemy Lethal Dose Dragon

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 20 Luty, 2018, 23:30:15 wysłana przez Kamiru »