Wątek: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)  (Przeczytany 953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamiru

[Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« dnia: 02 Listopad, 2016, 20:00:05 »
+1
By nie mieszać fabuły anime z mangą (gdyż mocno się od siebie różnią), postanowiłem założyć ten temat. Również tutaj będę wrzucał wszelakie informacje odnośnie mangi Arc-V (spoilery jak i linki do ENG chapterów). Dodatkowo poniżej znajdziecie spoilery zawierające linki do wszystkie do tej pory wydanych chapterów mangi w języku angielskim (plus jeden chapter specjalny). Miłej lektury :D.


« Ostatnia zmiana: 24 Kwiecień, 2017, 23:15:14 wysłana przez Kamiru »

Odp: Yu-Gi-Oh! Arc-V Manga (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Listopad, 2016, 21:30:35 »
0
Jupi! Mam co czytać :) Jak byś jeszcze linki do 5 ds znalazłbyś to chyba aż ci pomnik postawię tutaj xD
Tylko J-Rock i Metal reszty nie słucham ^^ Chętny na pojedynek ? Np xD https://www.facebook.com/SandroYGO/

Kamiru

Odp: Yu-Gi-Oh! Arc-V Manga (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopad, 2016, 20:25:04 »
0
No i mamy pierwsze informacje odnoście Scale 16 :). Jak widać na poniższych skanach Yuya będzie musiał skorzystać z pomocy swoich "braciszków". Dzięki czemu w końcu poznajemy brakujące manga counterparty wymiarowych smoków, a mianowicie Dark Anthelion Dragona będącego mangowym odpowiednikiem Dark Rebellion Xyz Dragona i Starving Venemy Dragona będącego mangowym odpowiednikiem Starving Venom Fusion Dragona. Można zaobserwować że mamy tu do czynienia z większymi różnicami aniżeli w przypadku counterpartów Pendulum i Synchro Dragonów. Oba smoki różnią się zarówno atakiem jak i levelem/rankiem od swoich odpowiedników, również wielce prawdopodobne jest to że są pendulumami tak jak Clear Wing Fast Dragon. Na tą chwilę to wszystkie informacje więc pozostaje nam czekać na kolejne leaki odnośnie tych potworów, jak i przebiegu pojedynku. Dalej nie wiem jak i czy w ogóle odpowie na to Reiji :).

Spoiler
Dark Anthelion Dragon

Starving Venemy Dragon

Źródło: Maxut
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień, 2017, 19:30:46 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: Yu-Gi-Oh! Arc-V Manga (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Listopad, 2016, 21:00:28 »
0
No i doczekaliśmy się, Scale 16 (zatytułowany "Swinging Pendulums of Destiny!") czyli dalszy ciąg pojedynku pomiędzy Yuyą a Reijim wreszcie się ukazał (link poniżej) :)!

« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2017, 18:50:08 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: Yu-Gi-Oh! Arc-V Manga (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Grudzień, 2016, 20:45:39 »
0
Czas na kolejną odsłonę mojego monologu, a mianowicie pierwsze informacje odnośnie Scale 17 :D. Jak pisałem wcześniej tak też się stało, zarówno Dark Anthelion Dragon jak i Starving Venemy Dragon okazały się być pendami (odpowiednio skala 10 i 1). Również efekt tego drugiego został ujawniony (oczywiśnie nawiązuje do efektu jego anime odpowiednika). Na więcej informacji dotyczących najnowszego rozdziału mangi musimy jednak poczekać do piątku lub soboty :). Kto wie, może właśnie w tym chapterze ujrzymy finał pojedynku pomiędzy Reijim a czterema Panami Yu xD. Poniżej wrzucam pierwsze skany.

"Yu" Boys

Anthelion i Venemy Pendulumami
D/D/D Destiny King Zero Laplace
Spoiler


Źródło: MaxutMaxut

EDIT #1:
Dodałem 2 nowe skany, jeden z Yuyą, a drugi z nowym potworem Reijiego, a mianowicie D/D/D Destiny King Zero Laplace.
EDIT #2:
Doszły 3 kolejne skany (można je znaleźć w ostatnim spoilerze).
« Ostatnia zmiana: 19 Grudzień, 2016, 17:20:30 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: Yu-Gi-Oh! Arc-V Manga (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Grudzień, 2016, 22:45:18 »
0
Z powodu Świąt troszkę to trwało ale wreszcie pojawił się Scale 17 (zatytułowany "Another Fact!") :). Pojedynek pomiędzy Yuyą a Reijim nadal trwa, ale ostatni panel zapowiadający, jak to Yuya określił "Overscale Pendulum" może sugerować że za miesiąc doczekamy się finału tej konfrontacji ;DD.


PS
Widzę że prowadzę tu swego rodzaju monolog, ale wiem że ludzie tu zaglądają. Więc jeśli to innym nie przeszkadza to mi tym bardziej ;).
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2017, 18:50:31 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: Yu-Gi-Oh! Arc-V Manga (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Styczeń, 2017, 20:50:27 »
+2
Dość wcześnie w tym miesiącu, bo już we środę dostajemy pierwsze informacje odnoście Scale 18 :). Nie musieliśmy długo czekać by dowiedzieć się co niespełna miesiąc temu Yuya miał na myśli mówiąc o "Overscale Pendulum". Jak się okazuje rozwiązaniem całej zagadki jest Odd-Eyes Phantasma Dragon (ulepszenie Odd-Eyes Phantom Dragona), który swoim efektem pozwala na wykonanie Pendulum Summonu niezależnie od tego jaką wartość mają nasze skale. Teraz pozostaje nam tylko czekać na kolejne informacje. Czyżby to miał być monster który zakończy pojedynek pomiędzy Yuyą a Reijim?

Odd-Eyes Phantasma Dragon


Spoiler


Źródło: Maxut

EDIT:
Dodałem kilka nowych skanów, jeden przedstawiający Odd-Eyes Phantasma Dragona i kolejne trzy na których możemy odpowiednio zobaczyć Sorę, jego siostrę, Rena(?) i Eve.

PS
Znamy także datę wydania Volume 1 mangi w języku angielskim (zawierającej w sobie kartę wyżej wspomnianego Odd-Eyes Phantom Dragona), nastąpi to 4 kwietnia 2017 roku, czyli równo rok po jej japońskim odpowiedniku :D.
Angielska okładka Volume 1
« Ostatnia zmiana: 15 Luty, 2017, 20:25:14 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Styczeń, 2017, 22:35:45 »
+1
Zapraszam do lektury Scale 18 zatytułowanego "An Unknown Enemy!" Jak można było się spodziewać, ktoś musiał wmieszać się w pojedynek pomiędzy Yuyą a Reijim, przez co ten drugi nie mógł pokazać pełni swoich możliwości. Szczególnie szkoda mi tego tajemniczego potwora, który na dłuższy okres czasu (może i na zawsze) pozostanie tylko monstrualną łapą :/.

« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2017, 18:50:39 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Luty, 2017, 18:00:37 »
0
Długo to trwało, ale wreszcie udało mi się natrafić na pierwsze informacje odnośnie Scale 19 :). Jak pewnie wielu z was się spodziewało po paru miesiącach zaciekłej walki pomiędzy Yuyą a Reijim musiał nadejść czas na troszkę spokojniejszy rozdział. Może właśnie dzięki takiemu uspokojeniu akcji otrzymamy choć kilka odpowiedzi na pytania których ostatnimi czasy sporo przybyło :D.

"Yu" Boys

Eve
Źródło: SadVictoires (Pojo.com)

PS
Pierwszy ze skanów pochodził ze starszego chaptera, więc go pominąłem xD.
« Ostatnia zmiana: 21 Luty, 2017, 19:40:52 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Luty, 2017, 21:00:33 »
+1
Ze sporym opóźnieniem, bo aż tydzień po swoim japońskim odpowiedniku, otrzymujemy angielski Scale 19 którego tytuł brzmi "Their Whereabouts!" Jak już pisałem w poprzednim poście, mamy tu do czynienia z lekkim zwolnieniem akcji które pozwala nam lepiej zapoznać się z raczej drugoplanowymi do tej pory postaciami, jak i z samą Eve. Na szczęście ostatnie kilka stron może być zapowiedzią przyspieszenia akcji w kolejnym chapterze :D. Pytanie tylko z kim za miesiąc przyjdzie się zmierzyć Renowi? Czy to będzie Yuya, Reiji, a może zupełnie nowa postać? Na tą chwilę nie pozostaje nic innego jak tylko poczekać :/.

Karty, które pojawiły się w tym chapterze:
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2017, 18:50:48 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Marzec, 2017, 19:00:53 »
0
Nadszedł odpowiedni moment na zaprezentowanie pierwszych informacji związanych ze Scale 20 :). Niestety dalej nie poznajemy tożsamości najbliższego przeciwnika Rena, ale za to dostajemy dwa nowe Speedroidy (Speedroid HexasaucerSpeedroid Marble Machine), które mogą nam sugerować że prawdopodobnie dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy wcześniej wspomnianym zamaskowanym motocyklistą, a osobą używającą owego archtypu, czyli Yugo :D. Tyle że w tym starciu, dla odmiany to Yuya może grać pierwsze skrzypce. Bo niby w jakim innym celu miałby uczyć się jeździć Duel Runnerem xD?

Speedroid Hexasaucer i Speedroid Marble Machine

Źródło: Maxut
« Ostatnia zmiana: 25 Marzec, 2017, 21:30:11 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Marzec, 2017, 22:15:20 »
+1
Jak widać teoria potwierdziła się i w Scale 20 zatytułowanym "Your Opponent Is Me!" dochodzi do rewanżowego pojedynku pomiędzy Renem i Yugo :D. Choć mnie osobiście bardziej od samego duelu ciekawi to w jakie tajemnicze zakamarki własnego umysłu został odesłany nasz biedny Yuya i co takiego szokującego tam ujrzał? Niestety, ale na uzyskanie odpowiedzi na te pytania przyjdzie nam jeszcze poczekać co najmniej do przyszłego miesiąca :/.

« Ostatnia zmiana: 30 Marzec, 2017, 23:05:06 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Kwiecień, 2017, 19:25:09 »
+1
Z lekkim poślizgiem, za który wszystkich przepraszam, prezentuje wam pierwsze informacje odnośnie Scale 21 :D. Niestety, ale nie jest tego za wiele, bo w sumie poznajemy tylko jednego nowego monstera, którym okazuje się być White Aura Biphamet, choć i z niego samego da się wywnioskować że pojedynek Rena i Yugo (albo już Yuyi) nadal będzie trwać w najlepsze xD. A tak z innej beczki, skoro stosunkowo niedawno Odd-Eyes Phantom Dragon otrzymał w mandze swoją ulepszoną wersję czyli Odd-Eyes Phantasma Dragona, to może i Clear Wing Fast Dragon (pierwszy w kolejce po Phantomie) dostąpi podobnego zaszczytu w najbliższych chapterach? Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu :).

White Aura Biphamet

Źródło: Maxut
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2017, 10:30:24 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Kwiecień, 2017, 23:10:50 »
0
Jak można było się spodziewać w Scale 21 zatytułowanym "Yuya’s Memories!" do pojedynku pomiędzy Renem i Yugo włącza się również Yuya, który zastępuje tego drugiego i teraz to on musi zmierzyć się z najsilniejszym z White Aura monsterów, którego pokonanie uzależnione jest od poznania działania jego tajemniczych na tą chwilę zdolności (bo co dwie głowy to nie jedna) :D. Ciekawi mnie jeszcze co jest przyczyną stopniowego zanikania counterpartów, no i czy jest to proces odwracalny, czy jednak będziemy musieli na stałe rozstać się z Yuto, Yugo i Yurim?

« Ostatnia zmiana: 07 Maj, 2017, 15:40:14 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Maj, 2017, 11:00:25 »
+1
Ostatnie dwa miesiące nie były zbytnio obfite w jakiekolwiek spoilery odnośnie najnowszego, na tamtą chwilę Scale, ale tym razem jest inaczej :D. Poza nowym potworem Yuyi noszącym imię Enter-Mate Clay Breaker (ciekawe czemu wrócili do nazywania ich EM po tym jak w pojedynku z Reijim przemianowali je na Performapale), mam również dla was swego rodzaju rarytas, a mianowicie zdemaskowanego Rena xD. Pytanie, czy on wam kogoś nie przypomina :P?

Enter-Mate Claybreaker
Twarz Rena

Źródło: Maxut
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2017, 11:05:21 wysłana przez Kamiru »