Wątek: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)  (Przeczytany 2188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Wrzesień, 2017, 22:55:04 »
0
Wszystko wskazywało na to że w Scale 26 noszącym tytuł "Transcendent Duel!" będziemy świadkami szybkiego triumfu Reijiego, ale jak się okazuje twórcy mangi po raz kolejny postanowili nas zaskoczyć :P! Gdy już wydawało się że przywołany przez młodego Akabe D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradox zdoła ostatecznie przełamać niezwykle skuteczną linię obrony Isaaca, doszło do zadziwiającego zwrotu akcji, który ma szansę przechylić szalę zwycięstwa na korzyść imiennika Newtona :D. Teraz pytanie czy jest to tylko i wyłącznie kolejny zabieg mający na celu urozmaicenie owego pojedynku, czy jednak może to nam sugerować że wygranym tego swoistego starcia pomiędzy dwoma naukowcami zostanie ktoś zupełnie inny aniżeli większość z nas obstawiała xD? Na tą chwilę trudno to stwierdzić, więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na odpowiedź, którą mam nadzieje otrzymamy już w następnym rozdziale :).

« Ostatnia zmiana: 24 Październik, 2017, 22:05:17 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Październik, 2017, 23:00:49 »
0
Dość nietypowo, bo już na początku bieżącego miesiąca otrzymaliśmy pierwszą dawkę informacji związanych z mangą Arc-V, ale w tym przypadku raczej one nie dotyczą Scale 27, lecz kolejnych rozdziałów w których, jak się okazuje będziemy świadkami rewanżowego pojedynku pomiędzy Yuyą (i pewnie Yurim) a Sorą, co oznacza że fani cyrkowych stworków, demonicznych pluszaków i zapewne także drapieżnych roślinek mogą zacząć świętować :D! Szkoda tylko że przy okazji nie zostały ujawnione żadne szczegóły dotyczące starcia Reijim z Isaaciem, no ale co odwlecze to nie uciecze i za około 2 tygodnie dowiemy się czegoś nowego również w tej kwestii :).

Sora kontra Yuya

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2017, 19:40:13 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Październik, 2017, 22:55:14 »
0
Po troszkę dłuższym niż zazwyczaj okresie oczekiwania wreszcie otrzymaliśmy pierwszą wzmiankę o Scale 27 :D. Niestety nie jest ona zbytnio obfita w informacje, bo tak na dobrą sprawę dotyczy tylko i wyłącznie dwóch nowych monster efektów należących do D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradoxa, których treść z kolei wydaje się na tyle ciekawa że może zasugerować nam w jaki sposób Reiji zdoła przeciwstawić się bardzo skutecznej (jak do tej pory) strategii obronnej Isaaca xD. Szczerze mówiąc to pewnie nie tylko ja liczyłem na coś więcej, ale z drugiej strony to już ostatni rozdział przedstawiający owy pojedynek, więc raczej trzeba spodziewać się domykania wątków i finalizowania akcji, a nie dalszego ich rozwijania i rozkręcania :). Na to z pewnością przyjdzie pora przy okazji starcia Yuyi z Sorą, którego początku będziemy światkami prawdopodobnie już w przyszłym miesiącu :P.

D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradox z nowymi efektami

Źródło: YGO Organization

PS
Tak się składa że był to mój post numer 100 w tym dziale xD! Jak ten czas zleciał, obym teraz nie wymiękł i dobił tutaj do drugiej, a może nawet i do trzeciej setki :P.
« Ostatnia zmiana: 25 Październik, 2017, 22:00:16 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Październik, 2017, 23:45:24 »
+1
No i stało się, Scale 27 zatytułowany "Reiji’s Goal!" przyniósł nam zakończenie starcia pomiędzy Reijim a Isaaciem :)! Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, pojedynek na stacji to jedno, ale starcie w przestrzeni kosmicznej to już coś dosłownie nie z tej ziemi :D. Tak, wiem że to była wirtualna rzeczywistość, ale mimo to trzeba pogratulować autorom bogatej wyobraźni lub jak kto woli dobrego dostawcy "towaru" xD. Podsumowując to mimo tych wszystkich stosunkowo dziwnych zabiegów sam pojedynek jednak przypadł mi do gustu, mangowy Reiji udowodnił że nie ustępuje na krok swojemu odpowiednikowi z anime, a Isaac jako chyba jedyna postać w YGO (?) użyła podczas jednego duelu prawie 30 kart z własnego decku, gdy dla porównania młody Akaba wykorzysta w tym czasie zaledwie 1/4 talii :P.

« Ostatnia zmiana: 13 Listopad, 2017, 20:40:37 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Listopad, 2017, 23:05:01 »
0
Tym razem nietypowo bo bez jakichkolwiek wcześniejszych zapowiedzi otrzymujemy kolejny, już 28 chapter mangi Arc-V, noszący tym razem tytuł "The Enemy’s Hideout!" :D! Jak można było się spodziewać cały Scale został poświęcony na rozwinięcie fabuły i przygotowanie gruntu pod zapowiedziany już ponad miesiąc temu pojedynek pomiędzy Yuyą a Sorą, jak i zbliżający się już dużymi krokami finał serii :). Lecz mimo tego dość fillerowego wydźwięku całego rozdziału było w nim kilka cieszących oczy momentów, jak chociażby powrót pozostałych Yu conterpartów, czy też "epicka" scena z jego początku ze Scarf-kunem w roli głównej (przedmiot legenda) xD.

Karty, które pojawiły się w tym chapterze:

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Grudzień, 2017, 17:15:11 »
0
Po jednomiesięcznej przerwie wracają do nas zapowiedzi najnowszego Scale mangi, które potwierdzają nam początek starcia pomiędzy Yuyą a Sorą :D!. Jak widać po dwóch ujawnionych kartach (po jednej dla każdej ze stron) możemy być świadkami pojedynku na wodzie, lub co ciekawsze, pod wodą, ale nawet i to w perspektywie niedawno ukończonego pojedynku w przestrzeni kosmicznej chyba już nikogo nie zszokuje xD.

Frightfur Sadmarine i Enter-Mate Mer Maid

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń, 2018, 21:45:36 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Styczeń, 2018, 21:45:42 »
0
Po zdecydowanie za długiej przerwie spowodowanej najpierw świąteczno-noworoczna zawieruchą, a później małymi problemami technicznymi na forum (wielkie podziękowania dla Flashera za szybką reakcję i naprawę owych usterek), wreszcie mam przyjemność zaprezentować w tym miejscu kolejny, już 29 chapter mangi Arc-V, zatytułowany tym razem "Memory Duel!" :D. Jak można było wywnioskować z treści mojej poprzedniej wiadomości będziemy tutaj świadkami początku podwodnego pojedynku Yuyi z Sorą, rozgrywanego w dość interesującym otoczeniu baniek zawierających w sobie skrawki wspomnień naszego miłośnika do niedawna pluszaków, a teraz już (wybuchowego) plastiku xD!

Karty, które pojawiły się w tym chapterze:
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń, 2018, 09:41:25 wysłana przez Flasher »