Wątek: [Anime] Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery)  (Przeczytany 2388 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Regis

 • Wielki, zły i brzydki.
 • News
 • *
 • 1 638 724
Odp: [Anime] Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #50 dnia: 17 Czerwiec, 2017, 13:05:26 »
+1
Archetyp Altergeist, który mieliśmy okazję poznać niedawno w dodatku "Circuit Break" - http://yugioh.pl/news/(ocg)(cibr)-circuit-break/ - będzie jednocześnie archetypem Emmy, oraz jej VRAINS-owego alterego "Ghost Girl"Źródło: https://ygorganization.com/freischutzandwezaa/


Koyako

 • 5 1
Odp: [Anime] Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #51 dnia: 18 Czerwiec, 2017, 19:13:24 »
0
Altergeist... czyli potwory o cwanym i zmiennym charakterze. A Ema Bessho z wyglądu i z charakteru też ma w sobie coś zmiennego. No, muszę przyznać że wybrali dla tej dziewczyny całkiem odpowiedni archetyp.

Regis

 • Wielki, zły i brzydki.
 • News
 • *
 • 1 638 724
Odp: [Anime] Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #52 dnia: 19 Czerwiec, 2017, 18:40:23 »
0
Każdy bounty hunter musi być trochę nieprzewidywalny, więc tu się Emma dobrze wpisuje.

Ale osobiście wolałbym już pojedynkowy debiut Revolvera, bo to póki co jedyna postać, która jakoś mnie do siebie przekonuje + vullety same w sobie wydają się być srogie. Szkoda, że pewnie skończy jak każdy pseudo-antagonista arców typu Edo, Jack, Kaito czyli będąc w najlepszym razie rywalem/antyherosem, a prywatnie najlepszym kumplem od browara głównego protagonisty.

Odp: [Anime] Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #53 dnia: 21 Czerwiec, 2017, 21:49:31 »
+1
No i mamy dwa odcinki dla Aoi.

Memy na temat Yusaku okazują się być prawdziwe, kiedy nawet postacie w anime żartują z jego niedostosowania społecznego. Większe sukcesy na polu romansu odniósł Ignis, który poderwał... duel disc Aoi. Oh well. W duelowym klubie panuje atmosfera jak u nas na forum - a to ktoś naśmiewa się z twojej talii, a to jedna osoba zarzuca drugiej, że jest interesowna, a typ odpowiedzialny za utrzymanie porządku... a nie, nie idźmy tą drogą. :> Przy okazji dowiadujemy się, co gryzie Aoi; to wręcz podręcznikowy przykład kompleksu Mokuby, bo jej największym problemem jest chęć zaimponowania starszemu bratu i pokazanie mu, że jest się samodzielną jednostką. Jak w przypadku każdej osoby dotkniętej kompleksem Mokuby, próba realizacji planów prowadzi niechybnie do wpadnięcia w opały jeszcze w tym samym odcinku, przez co inni bohaterowie muszą tę postać ratować. W tym przypadku kłopoty przybierają formę przydupasa Revolvera, który daje jej jakąś kartę hakującą mózg. Trickstary to irytujące małe k****e, które, jak większość żeńskich archetypów, wyglądają paskudnie. Jakoś nie potrafię zobaczyć sensownej taktyki w zadawaniu parę razy na turę 200 obrażeń, ale może się nie znam :P Hakująca karta okazuje się przemieniać ludzi we wrzeszczących idiotów i smażyć im mózgi. W sumie nie spodziewałem się niczego bardziej innowacyjnego :D

PS Blue Angel dobrze wie, że upadek z deski wiąże się ze śmiertelnym niebezpieczeństwem, bo uratowała w drugim odcinku Playmakera... Jednak na początku 6. epizodu nie miała problemów ze zrzuceniem w przepaść jakiegoś randoma. Spadaj, chłopie, nie jesteś Yuusaku :P

PPS Kolejnym objawem kompleksu Mokuby jest to, że brat Aoi jest zmartwiony/wkurzony jej działaniami, które nigdy mu nie zaimponują. Being Aoi is sufffering.

PPPS W trakcie oglądania tego odcinka zdałem sobie sprawę, że Link Spider przypomina Tachikomy z GitS: Stand Alone Complex, gdyby usunąć mu tę część "pasażerską", co w sumie pasuje do ogólnego motywu Cyberse monsterów. ;)
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec, 2017, 21:51:43 wysłana przez Nimrod »
Raphèl mai amècche zabì almi!
"Nie znam się na p***doleniu głupot, ale chyba p***dolicie głupoty." - Leo, 17.04.2017

Kamiru

Odp: [Anime] Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #54 dnia: 05 Lipiec, 2017, 18:45:32 »
+1
Długo trwała cisza w kwestii kolejnych odcinków VRAINS, ale gdy już została przerwana to dostaliśmy, jak to mawia poczciwy Tomasz Hajto prawdziwą "truskawkę na torcie" :). Wreszcie doczekamy się pojedynku pomiędzy Playmakerem a Revolverem, który jak widać po tytułach czy też opisach przyszłych episodów prawdopodobnie będzie toczony przez calusieńki miesiąc :D. Osobiście już nie mogę się doczekać starcia Firewall Dragona z Varrel Load Dragonem i tego jak na tle poprzednich rywali zaprezentuje się lider rycerzy xD.

Episode 9: 追い求めてきた敵 – Oimotometekita Teki
(The Sought-After Enemy)


In order to obtain the program that removes the virus that infected Aoi, Yusaku commences a Duel against Revolver, with Ai, who is also known as Ignis, as a wager. Using the Link Monsters he obtained in his previous Duels, Playmaker was able to destroy Revolver’s Cracking Dragon. However, the back-and-forth Duel between them takes a new turn as Revolver activates a shocking Skill!
Cast:
Fujiki Yusaku/Playmaker: Ishige Shoya
Ai: Sakurai Takahiro
Kusanagi Shoichi: Kimura Subaru
Bessho Emma/Ghost Girl: Kamakura Yuna
Zaizen Akira: Yamamoto Shoma
Revolver: Takeuchi Shunsuke
Extras

Episode 10 : 衝撃!サイバース消失 – Shōgeki! Saibāsu Shōshitsu
(A Shock! Cyberse’s Disappearance)


After activating a powerful Skill and obtaining overwhelming power, Revolver launches a brutal assault and puts Playmaker on the defensive. Playmaker then uses Storm Access to obtain a card in order to turn things around. However, due to Revolver’s tactics, the stage of their battle has moved to the inside of the Data Storm…
Cast:
Fujiki Yusaku/Playmaker: Ishige Shoya
Ai: Sakurai Takahiro
Kusanagi Shoichi: Kimura Subaru
Bessho Emma/Ghost Girl: Kamakura Yuna
Zaizen Akira: Yamamoto Shoma
Revolver: Takeuchi Shunsuke
Dr. Kogami: Sugo Takayuki
Rook: Makishima Koichi
Knight: Yano Masaaki
Bishop: IKKAN
Extras

Episode 11: 轟く弾倉 ヴァレルロード – Todoroku Dansō Varerurōdo
(The Roaring Gun Barrel – Varrel Load)


Na razie brak opisu.

Episode 12: 鉄壁の守護竜ファイアウォール – Teppeki no Shugoryū Faiawōru
(The Iron-Clad Guardian Dragon – Firewall)


Na razie brak opisu.

Episode 13: 激闘の記録 – Gekitō no Kiroku
(Record of the Fierce Battle)


Na razie brak opisu.

Źródło: YGO Organization
Ogólne (ep. 9-13)
Ogólne (ep. 9-10)
Episode 9
Episode 10
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec, 2017, 22:15:18 wysłana przez Kamiru »

Regis

 • Wielki, zły i brzydki.
 • News
 • *
 • 1 638 724
Odp: [Anime] Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #55 dnia: 12 Lipiec, 2017, 21:04:26 »
+2
Obejrzałem sobie właśnie epek 9 i coraz bardziej lubie Revolvera. Spoko gościu- chce zniszczyć internety, żeby dzieciarnia przestała na redtubach siedzieć, wyszła na dwór i zajęła się realnym życiem- jak typa nie lubić? :D

No i spoko, że master duel w następnym odcinku^^

Odp: [Anime] Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #56 dnia: 13 Lipiec, 2017, 21:00:04 »
0
Bardzo mi się podoba ta seria, dawno nie oglądałem YGO z takim zapałem :) Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie to Yusaku/Playmaker jest w TOP 5 najlepszych kartonikowych łupaczy w anime i trzecim z protagonistów, któremu skill nie skoczył po dostaniu jakiegoś kumpla typu Astral/Faraon lub oszukiwaniu dostawaniem nowych kart :D

Co do odcinka... Coraz bardziej mnie zastanawia kim jest ten Revolver. Jak na antagoniste jest spoko :) Mam wrażenie jednak, że będzie bardziej powiązany z Yusaku niż tylko ta nienawiść Yu do Hanoi, czy też chęć odzyskania przez Revo AI . Może pod tą maską kryje się owa bliska Yusaku osoba... Takie mam przeczucie. Ciekawe też, czy Master Duel oznaczał będzie, że Yusaku przegra Speed Duel, czy po prostu będzie to jakiegoś rodzaju przejście z jednego pojedynku w drugi.

Koyako

 • 5 1
Odp: [Anime] Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #57 dnia: 16 Lipiec, 2017, 18:27:42 »
0
Szczerze wątpię, Wojas. Ja tam myślę, że Speed Duel skończy się remisem w Sztormie Danych, albo, jak sam spostrzegłeś, Speed Duel stanie się Master Duel.

Odp: [Anime] Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #58 dnia: 18 Lipiec, 2017, 01:38:45 »
0
Vrains ogólnie zapowiada się całkiem nieźle. Po tragicznym Arc V i padacznym Zexalu to w miarę spoko odskocznia. Yusaku nie irytuje tak bardzo, a sprawia wrażenia poważnego bohatera, takiego Yuseiowatego za co go dosyć lubię. No i Vrains od razu mówi dlaczego postać robi asspulla karty xD Nie to co wszyscy protagoniści, którzy wyciągali coś z d**y i nie było żadnego uzasadnienia. No i opening w wersji full jest też świetny. Jeśli zaś chodzi o duel Yusaki i Revolvera to pewnie sytuacja będzie podobna jak w przypadku Yusei'a i Jack'a.

Kamiru

Odp: [Anime] Yu-Gi-Oh! VRAINS (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #59 dnia: 18 Lipiec, 2017, 22:15:29 »
0
Informacja o tym że Speed Duel zakończy się remisem jest już od paru dni pewne, bo potwierdza ją zaprezentowany poniżej przeze mnie skan xD. Ale szczerze mówiąc i bez tego można było spodziewać się takiego obrotu zdarzeń ponieważ od dłuższego czasu w każdej z serii pierwsze starcie protagonisty z jego głównym rywalem zostaje w taki, albo inny sposób przerwane lub zakończone remisem :P. Choć w tym przypadku dla odmiany na "osłodę" dostajemy od razu ich drugi pojedynek, tym razem rozgrywany w starym i dobrym stylu na który, nie powiem, czekałem już od jakiegoś czasu :D.

Spoiler

Źródło: Maxut
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec, 2017, 22:25:23 wysłana przez Kamiru »