Wątek: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)  (Przeczytany 1792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Wrzesień, 2017, 22:55:04 »
0
Wszystko wskazywało na to że w Scale 26 noszącym tytuł ""Transcendent Duel!" będziemy świadkami szybkiego triumfu Reijiego, ale jak się okazuje twórcy mangi po raz kolejny postanowili nas zaskoczyć :P! Gdy już wydawało się że przywołany przez młodego Akabe D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradox zdoła ostatecznie przełamać niezwykle skuteczną linię obrony Isaaca, doszło do zadziwiającego zwrotu akcji, który ma szansę przechylić szalę zwycięstwa na korzyść imiennika Newtona :D. Teraz pytanie czy jest to tylko i wyłącznie kolejny zabieg mający na celu urozmaicenie owego pojedynku, czy jednak może to nam sugerować że wygranym tego swoistego starcia pomiędzy dwoma naukowcami zostanie ktoś zupełnie inny aniżeli większość z nas obstawiała xD? Na tą chwilę trudno to stwierdzić, więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na odpowiedź, którą mam nadzieje otrzymamy już w następnym rozdziale :).

« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2017, 21:40:09 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Październik, 2017, 23:00:49 »
0
Dość nietypowo, bo już na początku bieżącego miesiąca otrzymaliśmy pierwszą dawkę informacji związanych z mangą Arc-V, ale w tym przypadku raczej one nie dotyczą Scale 27, lecz kolejnych rozdziałów w których, jak się okazuje będziemy świadkami rewanżowego pojedynku pomiędzy Yuyą (i pewnie Yurim) a Sorą, co oznacza że fani cyrkowych stworków, demonicznych pluszaków i zapewne także drapieżnych roślinek mogą zacząć świętować :D! Szkoda tylko że przy okazji nie zostały ujawnione żadne szczegóły dotyczące starcia Reijim z Isaaciem, no ale co odwlecze to nie uciecze i za około 2 tygodnie dowiemy się czegoś nowego również w tej kwestii :).

Sora kontra Yuya

Źródło: YGO Organization
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2017, 19:40:13 wysłana przez Kamiru »

Kamiru

Odp: [Manga] Yu-Gi-Oh! Arc-V (możliwe spoilery)
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Październik, 2017, 22:55:14 »
0
Prawie idealnie, bo nie po dwóch tygodniach, a po 16 dniach od ukazania się informacji o pojedynku Yuya'i z Sorą dostajemy pierwszą wzmiankę dotyczącą Scale 27 :D. Nie jest ona zbytnio pokaźna bo jedyne co poznajemy to dwa dodatkowe efekty należące do D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradox, lecz sama ich treść może nam wyjaśniać w jaki sposób Reiji zdoła przeciwstawić się, jak do tej pory bardzo skuteczniej strategii obronnej Isaaca xD. Szczerze mówiąc to liczyłem na coś więcej, jak chociażby kolejnego Mirror Imagine (np. z numerem 8), ale z drugiej strony to już ostatni rozdział przedstawiający starcie owych naukowców, więc raczej trzeba spodziewać się domykania wątków i finalizowania akcji, a nie dalszego ich rozkręcania :).

D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradox z nowymi efektami

DDDD超次元統皇ゼロ・パラドックス D/D/D/D Super-Dimensional Sovereign Emperor Zero Paradox
Level 12
ATK 3000 DEF 3000
This card cannot be Normal Summoned, but can be Special Summoned when you Pendulum Summon a “D/D/D” monster, and the combined value of your Pendulum Scales exceeds this card’s Level. When this card is Special Summoned, you can destroy all other cards on the field. Once per turn, during either player’s turn, you can treat a card(s) in your opponent’s Pendulum Zone as your card(s). Once per turn, if a “D/D/D” monster leaves the field, you can double this card’s ATK.

Źródło: YGO Organization

PS
Tak się składa że był to mój setny post w tym dziale xD! Jak ten czas zleciał, obym teraz nie wymiękł i dobił tutaj do drugiej, a może i też do trzeciej setki :P.
« Ostatnia zmiana: 19 Październik, 2017, 23:45:09 wysłana przez Kamiru »